Повернутись до всіх статей

Як обрати постачальника газу?

03.07.2020

Газова реформа розв’язала руки підприємцям (а з 1 серпня розв’яже й населенню) у виборі постачальника газу. Здавалось б, є можливість змінити постачальника – шукай найнижчу ціну й мерщій підписуй новий договір. Але не все так просто. Змінити постачальника – важливе рішення, до якого варто підійти обдумано й обґрунтовано.

Зазвичай пошук нового постачальника починається з аналізу цін. Та не варто цей параметр мати за єдиний критерій відбору. Наприклад, дуже низька ціна може свідчити про те, що компанія нещодавно отримала ліцензію, має досить хиткі позиції й таким чином приваблює перших клієнтів. Й низька ціна – її єдина перевага. Також підхід заниження ціни може бути частиною “пробного” періоду, який закінчиться, як тільки компанія залучить достатню кількість клієнтів. І навпаки, завищена ціна на газ може свідчити про те, що перед вами – монополіст, який штучно утримує своїх клієнтів, тому й не боїться, що його ціну перебивають більш “дешеві” постачальники. Зазвичай монополісти не дбають про сервіс, накручують клієнтам неіснуючі борги, щоб ті “не зірвались з гачка” й не пішли до іншого постачальника (про те, що одна з умов переходу до іншого постачальника – відсутність боргів, ми писали раніше).

Тож, перш ніж змінити постачальника газу, варто проаналізувати не тільки цінову пропозицію (хоча моніторинг цін – дуже важливий етап), але й сервіс потенційного постачальника, його переваги та репутацію.

На що варто звернути увагу, обираючи нового постачальника газу:

Подати заявку на підключення до MEGAWATT

Підпишіться на новини від MEGAWATT

та отримуйте найсвіжіші новини першими

Більше новин
Created by OwlWeb Team & BookKeeper SaaS LLC